sobota, styczeń 28, 2023

 

GRAFIK SZKOLEŃ STOWARZYSZENIA POLDOC NA SEMESTR ZIMOWY 2017

 

Zapisy na warsztaty i szkolenia bedą otwierane na około 3 tygodnie przed terminem danych zajęć (https://www.poldoc.pl/szkolenia-i-doradztwo/zapisy-na-szkolenia/range.listevents/-). Daty i miejsca organizacji zajęć podamy na stronie internetowej, fan page?u i w newsletterze (zapisy na www.poldoc.pl).

Udział w zajęciach jest bezpłatny (regulamin uczestnictwa: https://www.poldoc.pl/szkolenia-i-doradztwo/regulamin-szkolenia).

Pierwszeństwo w zapisie mają członkowie PolDoc (zasady członkostwa: https://www.poldoc.pl/stowarzyszenie/czlonkostwo).

Osoby niebędące członkami Stowarzyszenia mogą uczestniczyć w jednym bezpłatnym (wybranym) szkoleniu lub webinarium, o ile wcześniej nie brały udziału w żadnych zajęciach organizowanych przez PolDoc. Program ?Pisz doktorat razem z nami!? zarezerwowany jest dla osób zrzeszonych w Organizacji.

 

 

Prowadzący / Temat Partner wydarzenia Prowadzący / Temat Partner wydarzenia Prowadzący / Temat Partner wydarzenia Prowadzący / Temat Partner wydarzenia
Październik Listopad Grudzień Styczeń
Katowice Mgr Agnieszka Pawłowska, Efektywne funkcjonowanie laboratorium : współpraca naukowców ze studentami i praktykantami. Mgr Agnieszka Pawłowska, Porozmawiajmy o kasie: pozyskiwanie środków na działalność badawczą doktorantów.
Kraków Mgr Ilona Bachanek, Kreatywność i twórcze myślenie a innowacje. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Dr Justyna Małkuch-Świtalska, Jak sprawnie napisać doktorat ?
Mgr Agnieszka Grzegorczyk, Organizacja i zarządzanie w pracy naukowej. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Łódź Mgr Agata Matuszewska, Efektywne zarządzanie sobą w czasie. Dr Julita Woźniak, Komunikacja i zasady współpracy w międzynarodowym środowisku naukowym.
Poznań Dr Anna Jasińska, Projekt naukowy ? od pomysłu po aplikację. Dr Marcin Pszczoła, Promocja badań naukowych ? jak skutecznie zaprezentować swoje wyniki?
Warszawa Mgr Agnieszka Grzegorczyk, Asertywność, argumentacja i obrona własnego zdania. Mgr Justyna Wiśniewska-Grzelak, Jak zorganizować konferencję naukową?
Webinaria
WIRTUALNA AKADEMIA NAUKOWCA* Dr Justyna Małkuch-Świtalska, Jak zarządzać kompetencjami naukowymi? Dr hab. Piotr Wasylczyk, Jak mówić i pisać o nauce? Mgr Agnieszka Grzegorczyk, Siedem sposobów na porządek w projekcie badawczym. Mgr Ilona Bachanek, Podstawy dobrej komunikacji w zespole.
PISZ DOKTORAT RAZEM Z NAMI ! Wyzwania, motywacje, techniki Spotkanie I, Dr Justyna Małkuch -Świtalska Spotkanie II, Dr Justyna Małkuch -Świtalska Spotkanie III, Dr Justyna Małkuch -Świtalska Spotkanie IV, Dr Justyna Małkuch -Świtalska

 

*Udział we wszystkich czterech webinariach w semestrze uprawnia do otrzymania dodatkowego certyfikatu.

Partnerzy:

RPK Łódź

Nie czekaj ani chwili dłużej...