sobota, styczeń 28, 2023

 

GRAFIK SZKOLEŃ I WEBINARIÓW STOWARZYSZENIA POLDOC NA SEMESTR LETNI 2018

 

Zapisy na warsztaty i szkolenia bedą otwierane na około 3 tygodnie przed terminem danych zajęć . Daty i miejsca organizacji zajęć podamy na stronie internetowej, fan page?u i w newsletterze (zapisy na www.poldoc.pl).

Udział w zajęciach jest bezpłatny (regulamin uczestnictwa).

Pierwszeństwo w zapisie mają członkowie PolDoc (zasady członkostwa).

Osoby niebędące członkami Stowarzyszenia mogą uczestniczyć w jednym bezpłatnym (wybranym) szkoleniu lub webinarium, o ile wcześniej nie brały udziału w żadnych zajęciach organizowanych przez PolDoc. Program ?Jak prowadzić badania naukowe?? zarezerwowany jest dla osób zrzeszonych w Organizacji.

 

 

  Marzec Kwiecień Maj Czerwiec
Częstochowa Mgr inż. Agnieszka Pawłowska, Wystąpienia publiczne ? jak zaprezentować swoje wyniki?   Dr Justyna Małkuch-Świtalska, Efektywna współpraca nauki z przemysłem.  
Kraków   Mgr Agnieszka Bożek, Wyznaczanie celów zawodowych: szkolenie z elementami coachingu.   Dr Justyna Małkuch-Świtalska, Wizualizacja wyników badań: metody i narzędzia.
Łódź Dr Justyna Trippner-Hrabi, Zarządzanie zespołami zadaniowymi.   Dr Julita Woźniak, Komunikacja i zasady współpracy w międzynarodowym środowisku naukowym.  
Poznań   Dr Anna Jasińska, Jak i gdzie skutecznie aplikować o staże naukowe? Mgr Dominika Gapska, Etykieta w kontaktach naukowych i zawodowych.  
Warszawa Mgr Agnieszka Grzegorczyk, Abc wystąpień publicznych, czyli jak mówić, aby nas słuchano.   Mgr Justyna Wiśniewska-Grzelak, Jak zorganizować konferencję naukową?  
WEBINARIA:
WIRTUALNA AKADEMIA NAUKOWCA* Dr Anna Jasińska, Jak nie znudzić studenta i uczyć go aktywnie? Mgr Mariusz Kusion, Jak komercjalizować badania? Dr Justyna Małkuch ?Świtalska, Efektywna współpraca doktoranta i promotora. Mgr Agnieszka Grzegorczyk, Zarządzanie badaniami naukowymi.
Jak prowadzić badania naukowe?* Dr Justyna Małkuch ? Świtalska, Spotkanie I, Jak zaplanować projekt naukowy? Dr Justyna Małkuch ? Świtalska, Spotkanie II, Jak rozpocząć realizację projektu? Dr Justyna Małkuch ? Świtalska, Spotkanie III, Prowadzenie projektu naukowego: udana współpraca członków projektu i efektywne wykorzystanie zasobów. Dr Justyna Małkuch ? Świtalska, Spotkanie IV, Zamknięcie projektu i jego ewaluacja. Raportowanie i wnioski na przyszłość.

 

 

*Udział we wszystkich czterech webinariach w semestrze uprawnia do otrzymania dodatkowego certyfikatu.

Partnerzy:

RPK Łódź

Nie czekaj ani chwili dłużej...