piątek, marzec 31, 2023

 

Uprzejmie przypominamy, że osoby niezrzeszone mają możliwość uczestniczenia bezpłatnie w jednym wybranym szkoleniu (oprócz warsztatów zarezerwowanych tylko dla członków PolDoc). Jeżeli popierasz naszą inicjatywę zapraszamy do członkostwa w Stowarzyszeniu! Dzięki temu uzyskasz dostęp do wszystkich organizowanych przez nas szkoleń oraz pomożesz nam przygotować kolejne, jeszcze ciekawsze.

 

Poniżej podajemy plan dyżurów oraz zajęć w poszczególnych miastach:

SZKOLENIA I WARSZTATY:

Kraków: 

  • 23.03 godz. 16.00-19.00 ? Warsztat: Jak komercjalizować wiedzę i badania? Prowadzący: mgr Mariusz Kusion  
    Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego ul. prof. S. Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków (parter Wydziału Matematyki i Informatyki ? Kampus UJ, na prawo od wejścia) 
  • 19.03 godz. 10.00-13.00 - Szkolenie: Opanowanie stresu w życiu zawodowym i osobistym. Prowadząca: mgr Agnieszka Bożek 
    Sala Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rolniczym, ul. al. 29 listopada 46, sala 030. 

Łódź: Ośrodek 3 Piętra; 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, Łódź; Sala III

  • 30.03 godz. 14.00-17.00 ? Szkolenie: Efektywne zarządzanie sobą w czasie Prowadząca: mgr Katarzyna Skonieczna

Warszawa:  

  • 23.03  godz. 16.00-19.00 ? Szkolenie: Kreatywne myślenie w pracy naukowej. Prowadząca: mgr Ilona Bachanek 
    Uniwersytet Warszawski, ul. Krakowskie Przedmieście 24, sala 100 
  • 30.03 godz. 16.30-19.30 ? Szkolenie?: Międzynarodowa ekipa badawcza. Komunikacja, funkcjonowanie, efektywność. Prowadząca?: mgr Agnieszka Erdt
    Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE?; ul. Krzywickiego 34, wejście A (budynek IMM Office Center w podwórzu); 02-078 Warszawa 

Poznań: UAM, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Chemii ul. Umultowska 89b 61-614 Poznań

  • 16.03 godz.16.00-19.00 ? Szkolenie: Autoprezentacja i wystąpienia publiczne Prowadzący: mgr Dominik Czajeczny

Zapisy wyłącznie drogą elektroniczną: TUTAJ

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Pierwszeństwo w zapisie mają członkowie Stowarzyszenia PolDoc. Osoby niezrzeszone mogą wziąć udział w jednych bezpłatnych zajęciach, o ile wcześniej nie brały udziału w żadnych zajęciach organizowanych przez PolDoc. Webinaria mają charakter otwarty.

Warsztaty zarezerwowane są dla członków Stowarzyszenia, czyli dla osób, które dokonają zapisu do PolDoc na semestr zimowy 2015.

Przed dokonaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Warunki członkostwa w Stowarzyszeniu oraz więcej informacji o szkoleniach znajduje się na Facebook?u: https://www.facebook.com/PolDoc oraz na stronie: www.poldoc.pl

Zapraszamy!

Nie czekaj ani chwili dłużej...