piątek, marzec 31, 2023

 

Uprzejmie przypominamy, że osoby niezrzeszone mają możliwość uczestniczenia bezpłatnie w jednym wybranym szkoleniu (oprócz warsztatów zarezerwowanych tylko dla członków PolDoc). Jeżeli popierasz naszą inicjatywę zapraszamy do członkostwa w Stowarzyszeniu! Dzięki temu uzyskasz dostęp do wszystkich organizowanych przez nas szkoleń oraz pomożesz nam przygotować kolejne, jeszcze ciekawsze.

 

Poniżej podajemy plan dyżurów oraz zajęć w poszczególnych miastach:

SZKOLENIA I WARSZTATY:

Kraków: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego ul. prof. S. Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków (parter Wydziału Matematyki i Informatyki ? Kampus UJ, na prawo od wejścia)

  • 18.04 godz. 16.00-19.00 - Szkolenie: Podstawy pantomimy- trening ciała i umysłu. Prowadzący: mgr Stefan Szulc
  • 25.04 godz. 16.00-19.00 - Warsztat: Graficzne przygotowanie prezentacji i posterów. Prowadzący: dr Szymon Drobniak

ŁódźCentrum Szkoleniowo-Konferencyjne Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Kopcińskiego 16/18 

  • 09.04 godz. 10.30-13.30 - Szkolenie: Rozwiązywanie konfliktów w zespole. Prowadząca: mgr Sylwia Małażewska
  • 21.04  godz. 17.00-20.00 - Szkolenie: Kierowanie zespołami zadaniowymi. Prowadząca: dr Justyna Trippner-Hrabi

Warszawa: Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN w Warszawie, ul. Pawińskiego 5B. 

Kwietniowe warsztaty w Warszawie towarzyszą Forum Karier Naukowych, na które serdecznie zapraszamy. Z tego powodu osoby niezrzeszone, a uczestniczące w FKN mogą zapisywać się na warsztaty i zostaną przyjęte w miarę wolnych miejsc. Pierwszeństwo przysługuje członkom Stowarzyszenia. 

Jednocześnie ze względów bezpieczeństwa będziemy weryfikowali tożsamość osób wchodzących na teren wydarzenia. Dlatego prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości.

  • 23.04 godz. 9.30-12.30 - Warsztat: Strategiczne planowanie kariery. Programy wsparcia, aplikacje do zarządzania kompetencjami, źródła informacji w Polsce i na świecie. Prowadząca: dr Justyna Małkuch-Świtalska
  • 23.04 godz. 14.30-17.30 - Warsztat: Promowanie dorobku naukowego w Internecie. Prowadząca: mgr Michał Szczegielniak

Poznań: Collegium Maius, Wydział Filologii Polskiej UAM, ul. Fredry 10, 61-701 Poznań, sala 325

  • 22.04 godz. 16.00-19.00 - Warsztat: Efektywne zarządzanie sobą w czasie. Prowadzący: mgr Dominik Czajeczny

Zapisy wyłącznie drogą elektroniczną: TUTAJ

Udział w szkoleniach i warsztatach jest bezpłatny. Pierwszeństwo w zapisie mają członkowie Stowarzyszenia PolDoc.  Osoby niezrzeszone mogą wziąć udział w jednych bezpłatnych zajęciach, o ile wcześniej nie brały udziału w żadnych zajęciach organizowanych przez PolDoc.

Warsztaty zarezerwowane są dla członków Stowarzyszenia, czyli dla osób, które dokonają zapisu do PolDoc na semestr zimowy 2016.

Przed dokonaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Warunki członkostwa w Stowarzyszeniu oraz więcej informacji o szkoleniach znajduje się na Facebook?u: https://www.facebook.com/PolDoc oraz na stronie: www.poldoc.pl

Zapraszamy!

Nie czekaj ani chwili dłużej...