wtorek, wrzesień 22, 2020

Serdecznie zapraszamy na szklenia i webinaria Stowarzyszenia PolDoc:

1. Profesjonalne wystąpienia konferencyjne. Daj się (dobrze) zapamiętać!

Poniedziałek 16 Grudzień 2019, 10:00 - 13:00
 
Jesteś doktorantem i pragniesz dobrze zaprezentować się na konferencji naukowej? Chcesz zainteresować innych swoimi badaniami i pokazać dotychczasowe rezultaty swojej pracy? Podczas szkolenia pokażemy Ci, w jaki sposób przygotować ciekawą prezentację oraz jak prawidłowo przedstawić dane liczbowe. Razem z Tobą poszukamy też sposobów na zaciekawienie innych naukowców oraz na rozwijanie kontaktów konferencyjnych z korzyścią dla Twoich badań.
 
Miejsce: Kraków, ul. Zakopiańska 73 pok. 129 (Sieć Badawcza Łukasiewicza, Instytut Odlewnictwa, Budynek Techniki)

Prowadzący: dr inż. Magdalena Zarzecka-Napierała

2. Webinarium: "Jak napisać dynamiczne literature review?"

Wtorek 17 Grudzień 2019, 12:00 - 14:00

Analiza bibliografii to obowiązkowa, lecz nierzadko trudna część rozprawy doktorskiej. Podczas webinarium przedyskutujemy możliwe jej rodzaje i przećwiczymy etapy przygotowania literature review zaczynając od zbierania i ewaluacji materiału, poprzez analizę i syntezę danych, aż do przedstawienia korelacji między badaną literaturą a hipotezą badawczą.

Webinarium jest skierowane do Członków Stowarzyszenia PolDoc. Dołącz do Nas! https://www.poldoc.pl/stowarzyszenie/czlonkostwo

Prowadzący: dr Justyna Małkuch-Świtalska

3. Webinarium: "Dokumenty konkursowe. Jak z sukcesem aplikować o granty i prawidłowo zrealizować projekt?"

Środa 18 Grudzień 2019, 12:00 - 14:00
 
Uczestnicy webinarium zapoznają się z nazwami przykładowych konkursów krajowych, w ramach których mogą ubiegać się o dofinansowanie projektu. Porozmawiamy o tym, jakie dokumenty konkursowe czytać oraz na co zwrócić szczególną uwagę aplikując o dofinansowanie projektu. Uczestnicy poznają również kategorie kosztów występujące we wniosku o dofinansowanie, a na podstawie przewodników kwalifikowalności kosztów przećwiczą zaliczanie poszczególnych wydatków do kategorii kosztowych. W czasie webinarium przedyskutujemy także zasady zakupu aparatury, planowania wysokości wynagrodzeń oraz form zatrudnienia pracowników w projekcie.
 
Prowadzący: dr inż. Anna Dobosz

 

Zapisy na wszystkie szkolenia znajdziesz tu:

https://www.poldoc.pl/szkolenia-i-doradztwo/zapisy-na-szkolenia/range.listevents/-

 

 

 

Nie czekaj ani chwili dłużej...