niedziela, styczeń 17, 2021

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach „Wniosek ERC krok po kroku” organizowanych przez Biuro ds. Doskonałości Naukowej PAN. Warsztaty adresowane są do osób, które zamierzają złożyć wniosek do jednego z konkursów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych. Tematem warsztatów będzie przygotowanie wniosku do konkursu ERC. W trakcie spotkania poruszone zostaną m.in. następujące zagadnienia:

  • Jak skonstruować projekt spełniający wymogi ERC?
  • Jak sformułować opis projektu w sposób odpowiadający strukturze wniosku?
  • Jak zaprezentować własne dokonania naukowe.
  • Jak skalkulować wiarygodny i wykonalny budżet w projekcie ERC?

Warsztaty obejmą część teoretyczną, a także szereg ćwiczeń, mających na celu zastosowanie nabytej wiedzy w praktyce. Liczba miejsc jest ograniczona.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak rejestracja jest obowiązkowa. 

Pierwsze z serii warsztatów planowanych w 2020 r. odbędą się 13 lutego 2020 (czwartek) w godzinach 9:30 – 15:30 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Chęć udziału w szkoleniu można zgłaszać poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/oZAGNbrRu4hMf4sJA.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 3 lutego 2020 (poniedziałek) do godziny 13:00. Informacja o przyjęciu na warsztaty zostanie wysłana do uczestników najpóźniej na tydzień przed warsztatami.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji o warsztatach wszystkim potencjalnie zainteresowanym kandydatom.

Szczegóły i pytania: doskonalosc@pan.pl lub +48 22 182 60 80.

Więcej informacji dotyczących serii warsztatów znajda Państwo na następujących stronach: https://informacje.pan.pl/index.php/informacje/materialy-dla-prasy/2867-warsztaty-erc-krok-po-kroku-rusza-rejestracja (PL) i https://institution.pan.pl/index.php/428-registration-for-the-series-of-step-by-step-erc-workshop-has-just-begun (ENG)

Z poważaniem,

 

Magda Dolińska-Rydzek

Polska Akademia Nauk

Biuro ds. Doskonałości Naukowej

PKiN, Pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

tel.: +48 22 182 60 84

 

 

 

 

 

Nie czekaj ani chwili dłużej...