środa, styczeń 27, 2021

Szanowni Państwo!

Tradycyjnie w imieniu Organizatorów – dr Justyny Małkuch-Świtalskiej i dr Agnieszki Bożek zapraszamy na KURS TRENERÓW NAUKI X Edycja!

Do uczestnictwa zapraszamy osoby pragnące dzielić się wiedzą naukową z innymi i pracujące zarówno w świecie akademickim, jak i poza nim. Podczas intensywnego, 4 -dniowego kursu uczestnicy nauczą się jak projektować oraz powadzić profesjonalne szkolenia i warsztaty z użyciem wiedzy z własnej specjalizacji naukowej, w oparciu o metodykę aktywnej dydaktyki.

REZULTATY ZAJĘĆ :

Przygotowanie uczestników do prowadzenia szkoleń z zastosowaniem różnorodnych metod dydaktyki aktywnej
Przygotowanie uczestników do przekazywania swojej wiedzy specjalistycznej zarówno na uczelni, jak i w przedsiębiorstwie
Sporządzenie przez każdego z uczestników autorskiego programu szkoleniowego
Sporządzenie przez każdego z uczestników własnego zestawu ćwiczeń dla studentów, naukowców lub współpracowników z sektora prywatnego

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W KURSIE :

Po ukończeniu szkolenia, uczestnicy będą dysponowali portfolio trenerskim zawierającym autorski program szkoleniowy oraz zestaw ćwiczeń przeznaczonych dla różnych grup odbiorców. Zdobyta na kursie wiedza dotycząca metodyki trenerskiej, zasad uczenia się dorosłych i dydaktyki aktywnej oraz współpracy z instytucjami tworzącymi ekosystem nauki umożliwi autonomiczną pracę w profesji trenera nauki. Umiejętności uzyskane na kursie mogą być wykorzystywane zarówno na uczelni jak i w sektorze prywatnym, w stosunku do osób o zróżnicowanym poziomie wiedzy.

 Więcej na:

http://trenernauki.pl/index.php/oferta/15-oferta/kurs-trenerow-nauki/x-ed/27-kurs-trenerow-nauki-x-edycja

https://www.facebook.com/events/174867867289346/

Gorąco zachęcamy do udziału!

Nie czekaj ani chwili dłużej...