piątek, marzec 31, 2023

 

Uprzejmie przypominamy, że osoby niezrzeszone mają możliwość uczestniczenia bezpłatnie w jednym wybranym szkoleniu (oprócz warsztatów zarezerwowanych tylko dla członków PolDoc). Jeżeli popierasz naszą inicjatywę zapraszamy do członkostwa w Stowarzyszeniu! Dzięki temu uzyskasz dostęp do wszystkich organizowanych przez nas szkoleń oraz pomożesz nam przygotować kolejne, jeszcze ciekawsze.

 

Poniżej podajemy plan dyżurów oraz zajęć w poszczególnych miastach:

SZKOLENIA I WARSZTATY:

Kraków: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego ul. prof. S. Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków (parter Wydziału Matematyki i Informatyki ? Kampus UJ, na prawo od wejścia)

  • 20.05 godz. 16.00-19.00 - Szkolenie: Zarządzanie wiedzą. Prowadząca: Dr Regina Lenart-Gansiniec 
  • 25.05 godz. 16.00-19.00 ? Warsztat: Efektywne publikowanie naukowe. Prowadząca: mgr inż. Marta Niedzicka

ŁódźCentrum Szkoleniowo-Konferencyjne Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Kopcińskiego 16/18 

  • 24.05 godz. 16:00-19:00  ? Warsztat: Koncepcja otwartej nauki. Tworzenie, udostępnianie, szukanie publikacji oraz innych zbiorów danych. Prowadzący: mgr Michał Szczegielniak 

Uprzejmie informujemy, że na prośbę współorganizatora warsztatu, RPK w Łodzi, w zajęciach mogą wziąć dwie osoby niezrzeszone, z regionu łódzkiego.

Warszawa: Uniwersytet Warszawski, ul. Krakowskie Przedmieście 24, sala 100 

  • 23.05 godz. 16.00-20.00 ? Warsztat: Jak pisać i mówić o nauce? Prowadzący: dr hab. Piotr Wasylczyk

Poznań: Collegium Maius, Wydział Filologii Polskiej UAM, ul. Fredry 10, 61-701 Poznań, sala 325

  • 20.05 godz. 16.00-19.00 ? Szkolenie: Wprowadzenie do dydaktyki akademickiej. Strategie prowadzenia zajęć według Doug?a Lemova. Prowadząca: mgr Dominika Gapska 

Zapisy wyłącznie drogą elektroniczną: TUTAJ

Udział w szkoleniach i warsztatach jest bezpłatny. Pierwszeństwo w zapisie mają członkowie Stowarzyszenia PolDoc.  Osoby niezrzeszone mogą wziąć udział w jednych bezpłatnych zajęciach, o ile wcześniej nie brały udziału w żadnych zajęciach organizowanych przez PolDoc.

Warsztaty zarezerwowane są dla członków Stowarzyszenia, czyli dla osób, które dokonają zapisu do PolDoc na semestr zimowy 2016.

Przed dokonaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Warunki członkostwa w Stowarzyszeniu oraz więcej informacji o szkoleniach znajduje się na Facebook?u: https://www.facebook.com/PolDoc oraz na stronie: www.poldoc.pl

Zapraszamy!

Nie czekaj ani chwili dłużej...