niedziela, luty 28, 2021

 

Z ogromną radością przekazujemy członkom i sympatykom Stowarzyszenia PolDoc wiadomość od dr Michała Jasieńskiego z Centrum Innowatyki Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Centrum Innowatyki przygotowuje właśnie wydanie tomu monograficznego ?Innowatyka ? nowy horyzont. Innowacyjność naukowców, przedsiębiorców i urzędników?, który ukaże się w sierpniu 2014 roku, w ramach programu NCBiR ?Kreator innowacyjności?.

Dr Michał Jasieński, koordynator projektu ?Kreator innowacyjnosci?, pisze:

?-Chciałbym zaprosić Was, jako aktywnych badawczo młodych przedstawicieli polskiego środowiska naukowego, do napisania krótkiego mini-eseju (od 200 do 400 słów) na temat ?Co to znaczy być innowacyjnym naukowcem?. Nie chodzi o górnolotne ogólniki, ale o ciekawe i konkretne własne obserwacje i przemyślenia. Wasze przyjęte do druku eseje prześlę prof. Andrzejowi Jajszczykowi, szefowi Narodowego Centrum Nauki, który zgodził się napisać do nich swój komentarz. Wszystkie przyjęte teksty, razem z esejem prof. Jajszczyka, ukażą się jako część tomu ?Innowatyka?. Każdy autor eseju przyjętego do druku otrzyma w prezencie egzemplarze autorskie naszego tomu. Teksty należy nadsyłać na adres centrum.innowatyki@wsb-nlu.edu.pl w formacie docx nie później niż do 15 lipca 2014 r. (godz. 23:59).

Jednocześnie, nasz konkurs na dłuższy esej (z nagrodą finansową i tłumaczeniem na angielski) jest także otwarty do 15 lipca.?
Serdecznie pozdrawiamy w imieniu dr Michała Jasieńskiego, a także w naszym, ekipy Stowarzyszenia PolDoc. Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie.

Nie czekaj ani chwili dłużej...