piątek, marzec 31, 2023

 

Komunikat Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE

 

Zachęcamy do zgłaszania się do udziału w ?IncoNet EaP Summer School 2016: Energy Efficiency. International Project Management ? from Theory to Practice?, która odbędzie się w dniach 13-17 czerwca 2016 r. w Wiedniu.

Zaproszenie do szkoły letniej skierowane jest do naukowców, rozpoczynających kariery naukowe i kierowników projektów badawczych z państw Unii Europejskiej, Partnerstwa Wschodniego (Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Gruzja, Mołdawia i Ukraina) oraz z państw stowarzyszonych. Aplikować mogą naukowcy aktywni w obszarze badań dotyczących efektywności energetycznej i jednocześnie zainteresowani udziałem w programie Horyzont 2020 w priorytetach Doskonała baza naukowa (Działania Marii Skłodowskiej-Curie) oraz Wyzwania społeczne (Bezpieczna, Czysta i Efektywna Energia).

Celem szkoły letniej jest podniesie wiedzy i umiejętności naukowców w zakresie zarządzania międzynarodowymi projektami, szczególnie realizowanymi w Horyzoncie 2020 oraz zapoznanie ich z możliwościami wspierania mobilności naukowców, jakie dają Działania Marii Skłodowskiej-Curie.

Udział w szkole letniej jest bezpłatny. Koszty podróży i zakwaterowania zostaną pokryte przez organizatora (koszty podróży poniesione przez uczestników zostaną zwrócone). Zgłoszenia będą przyjmowane do 21 kwietnia 2016 r.

Więcej informacji na stronie projektu IncoNet EaP, którego partnerem jest Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE/Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN w Warszawie.

 

Dokument PDF

 

 

 

Nie czekaj ani chwili dłużej...