piątek, marzec 31, 2023

 

Biznesowy rozwój z AIP UJ - 1. Zaprojektuj świadomie własną karierę

 

Rozpoczynamy cykl warsztatów ?Biznesowy rozwój z AIP UJ - 1. Zaprojektuj świadomie własną karierę"

?Sukces to osiągnięcie harmonii w życiu, posiadanie czasu dla rodziny, możliwość realizowania swoich pasji, ciągłego rozwoju, pracy nad sobą i spełnienia zawodowego".  - Aneta Rydz

Praca zawodowa pochłania większość naszego dorosłego życia. Jeżeli marzysz, aby był to ciąg satysfakcjonujących doświadczeń, chcesz robić to, co kochasz w biznesie i nie tylko  ? zaplanuj własną ścieżkę kariery zawodowej dokładnie, wnikliwie, z autorefleksją, z wyobraźnią i dłuższą chwilą skupienia.

Podczas trzygodzinnego szkolenia przekażę Ci to, co jest najważniejsze w planowaniu kariery, aby osiągać sukces.  Będziesz zaskoczony, że CV to nie jest pierwsza rzecz, od której się zaczyna. Pierwszym krokiem w budowaniu ścieżki kariery zawodowej jest odkrywanie siebie ? swoich talentów i umiejętności. I może się okazać, że nie będzie potrzeby przebijania się przez szklany sufit. Projektowanie własnej ścieżki kariery nie oznacza trzymanie się obowiązujących kanonów. Działanie w zgodzie ze sobą pozwala odczuwać większą satysfakcję. Dzięki temu jesteśmy odbierani jako szczerzy i profesjonalni.

 

Całe spotkanie jest prowadzone w konwencji warsztatowej, a co za tym idzie zaprosimy Cię do ćwiczeń, uczestniczenia w dyskusji i dzielenia się swoim doświadczeniem.

 

Ramowy program szkolenia: 

1. Rundka zapoznawcza.
2. Jak dziś wygląda moja kariera?
3. Od czego zacząć projektowanie kariery?
4. Czas na zmiany.
5. Poznaj wybrane narzędzia do planowania kariery.

 

Dla kogo jest to szkolenie? 

Zajęcia będą szczególnie pomocne dla osób, które chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu zawodowym i świadomie budować ścieżkę kariery. Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach, przygotuj się na to, że będzie to bardzo intensywny warsztat.

 

 

 Warsztat poprowadzi Aneta Rydz

 

projektant kariery i trener, organizator konferencji dla kobiet z Joanną Malinowską-Parzydło.   Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ponad 100-osobowymi grupami pracowniczymi dla jednego z największych producentów ekologicznej żywności w Niemczech. Koordynator międzynarodowych przejazdów liniowych.  Proaktywna i przedsiębiorcza mama, inicjatorka Tablicy Rodzica. Angażuje się w działalność społeczną. Pomaga mamom w budowaniu ich własnych biznesów i pokazuje, w jaki sposób osiągnąć niezależność finansową.  Autorka książki ?Mamo Działaj ? 100 dni do zmiany dla każdej Mamy" rekomendowaną przez Iwonę Majewską-Opiełkę.

data: 12.02.2016 r. (piątek)
godz: 10.00 ? 13.00
miejsce: AIP UJ, Kampus UJ, ul. Łojasiewicza 6, budynek Wydziału Matematyki i Informatyki UJ (po wejściu skręcamy w prawo i za szatnią jest Inkubator)

Zapisy: wyślij swoje zgłoszenie na adres inkubator@uj.edu.pl w tytule wiadomości rozwój z aip uj_12.02. W treści podaj imię, nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok studiów lub aktualny status zawodowy. Pierwszeństwo mają startupy AIP UJ. Po zapisie otrzymasz informację ws. Twojego zgłoszenia.

Ilość osób na warsztacie: max.16

 

 

Koordynator AIP UJ zaprasza na pierwsze spotkanie w ramach cyklu ?Biznesowy rozwój z AIP UJ". PS. uwaga po szkoleniu będzie możliwa konsultacja z Anetą swojego CV w godz. 13.30-14.30.

Nie czekaj ani chwili dłużej...