piątek, marzec 31, 2023

 

Biznesowy rozwój z AIP UJ - 3. Efektywnie zarządzaj sobą w czasie

 

Zapraszamy na szkolenie, z którego skorzystać może każdy: beztroski student, zabiegany rodzic i ambitny przedsiębiorca. Tym razem porozmawiamy o skutecznych sposobach zarządzania czasem i spróbujemy uświadomić sobie swoje priorytety, aby zgodnie z nimi ukierunkować działania. Przyjrzymy się też z bliska ?złodziejom" czasu, a następnie przygotujemy się do praktyki: sięgniemy po metody i narzędzia pomagające skutecznie sobie z nimi radzić. Ponadto nasi eksperci pomogą nam odkryć, w czym tkwi klucz do sukcesu.

Co będziemy z tego mieć? Oprócz wzrostu efektywności podejmowanych działań i realizacji założonych celów, zyskamy czas dla siebie ? coś, czego tak bardzo brakuje nam na co dzień.

Szkolenie poprowadzą:

Małgorzata Piotrowska ? trener umiejętności miękkich, psycholog ze specjalizacją w psychologii sportu, twórczyni licznych programów szkoleniowych i autorka około 100 artykułów psychologicznych na portalu mojapsychologia.pl, w tym o zarządaniu sobą w czasie, efektywnym planowaniu, skutecznym wyznaczaniu i realizowaniu celów. Ukończyła m.in. kursy ?Warsztat trenera" oraz ?Coaching jako metoda wsparcia rozwoju", szkolenie ?7 wielkich strategii motywacyjnych" PANLP. Osoba zmotywowana do działania, motywująca innych. W życiu prywatnym Gosia jest szczęśliwą żoną i mamą pięknej córeczki.

 

Anna Barańska ? trener umiejętności miękkich z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu i prowadzeniu zespołów w roli lidera w korporacji, stawiający na indywidualne podejście do każdej osoby, wzmacnianie pewności siebie, wspólne wyznaczanie celów zgodnie z umiejętnościami i preferencjami osoby. Ukończyła m.in. kursy ?Akademia Trenera",. z obszarów: zarządzanie stresem, efektywność, kreatywne rozwiązywanie problemów, udzielanie informacji zwrotnej, Akademia Lidera, Kaizen / Lean III. Ania prywatnie jest szczęśliwą żoną, pasjonatką podróży po niesamowitych zakątkach świata, optymistką.

 

Termin spotkania: 4 marzec 2016 (piątek) 
Godzina: 9:00-12:00 
Miejsce: AIP UJ, Kampus UJ, ul. Łojasiewicza 6, budynek Wydziału Matematyki i Informatyki UJ (po wejściu skręcamy w prawo: Inkubator znajduje się za szatnią). 

Ilość osób na warsztacie: max.16

Zapisy: wyślij swoje zgłoszenie na adres inkubator@uj.edu.pl, w tytule wiadomości wpisz "zarządzanie czasem". W treści podaj imię, nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok studiów lub aktualny status zawodowy. Po zapisie otrzymasz informację ws. Twojego zgłoszenia.

Nie czekaj ani chwili dłużej...