piątek, marzec 31, 2023

Zapraszamy do wypełnienia

 


Antropogen

Dziedzina: Antropologia

Kwartalnik naukowy "Antropogen" umożliwia studentom i doktorantom nauk biologicznych, biomedycznych i humanistycznych publikację artykułów i opracowań powiązanych z tematyką antropologiczną.
Do 5 maja czekamy na teksty do specjalnego wydania Antropogenu poświęconego mumiom. Wszystkich chętnych do nadsyłania artykułów zapraszamy na stronę:
http://83.144.117.98/KNAUJ/Antropogen/

Jednostka: Koło Naukowe Antropologów Uniwersytetu Jagiellońskiego

Kontakt: Marta Niedzicka - m.niedzicka@gmail.com 

 

Cogitatum - Internetowy Periodyk Filozoficzny

Dziedzina: Filozofia

Cogitatum to internetowe pismo filozoficzne, które powstało na początku 2011 roku z inicjatywy Koła Naukowego Filozofów UŁ. Ma ono promować działalność naukową wśród studentów filozofii - młodych ludzi, którzy nieraz zbyt długo zwlekają z upublicznieniem efektów swej pracy naukowej. Mamy nadzieję, że świadomość, iż nasze pismo koordynowane jest przez studentów, zachęci i zmotywuje młodych adeptów filozofii do współtworzenia go razem z nami. Chcielibyśmy dotrzeć do wszystkich osób zainteresowanych filozofią, toteż pismo nie ogranicza się merytorycznie do żadnej z dziedzin filozofii. Zapraszamy do współpracy nie tylko filozofów, ale wszystkich tych, którym nieobce są rozważania humanistyczne, jak i krytyczne nastawienie do otaczającej nas rzeczywistości.

Jednostka: Instytut Filozofii, UŁ

Kontakt: Agnieszka Jagusiak - jagusiak.aga@gmail.com

Nie czekaj ani chwili dłużej...