"SCIENCE CHALLENGE DAY" pod patronatem konsorcjum IATI to całodniowe wydarzenie, w czasie którego młodzi naukowcy, doktoranci, zespoły uczelniane i pasjonaci będą mogli zaprezentować swoje pomysły/rozwiązania odnoszące się do problemu odpadów, w tym ekoprojektowania, recyklingu itp. Przewidziany jest też konkurs, z nagrodą w postaci GWARANCJI UDZIAŁU W PROCESIE PRE-AKCELERACJI W FUNDUSZU INWESTYCYJNYM SCITECH FUND O WARTOŚCI 10.000 EURO oraz szansą na dalszą inwestycję w rozwój pomysłu o wartości nawet 250 000 EURO.

Elementem wydarzenia będzie "PLASTIC Science Day", czyli 8. godzinna praca nad dopracowaniem projektu i przygotowaniem końcowej prezentacji. Do dyspozycji uczestników pozostaną zaproszeni eksperci i mentorzy, a efekty całodziennej pracy będą prezentowane przed jury, w skład którego będą wchodzić przedstawiciele Nestle, Scitech Fund, Politechniki Wrocławskiej - ludzie świata nauki i biznesu.

Więcej na stronie: https://evenea.pl/imprezy/inne/50-377-wroclaw/science-day-204767/?source=directory, https://sciencechallengeday.eu/