środa, grudzień 01, 2021

Szanowni Państwo,

Gościem kolejnego spotkania w ramach Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego na Politechnice Wrocławskiej będzie Jayshree Seth - amerykańska badaczka reprezentująca firmę 3M.

Nasza prelegentka zajmuje się projektami związanymi z rozwojem technologii dla Działu Taśm i Klejów Przemysłowych, czyli jednego z największych sektorów amerykańskiej firmy 3M, w którym uzyskała 62 patenty. W 3M pracuje 25 lat i obecnie łączy dwie role. Jako Corporate Scientist, razem z innymi inżynierami i naukowcami, mierzy się z kompleksowymi problemami, i stara się je rozwiązać. Natomiast od niedawna, jako pierwsza osoba w firmie, piastuje funkcję Chief Science Advocate. Wykorzystuje tu swoją wiedzę oraz doświadczenie, aby wdrażać rozwiązania naukowe oraz informować o korzyściach i znaczeniu nauki w życiu codziennym. J. Seth uczestniczyła także w kilku strategicznych inicjatywach dotyczących przełomowych technologii i produktów. Posiada certyfikat Black Belt związany z wdrażaniem nowych produktów metodologią Design Six Sigma. Jest uznaną specjalistką w takich tematach, jak innowacje, przywództwo, coaching, rozwój kariery zawodowej oraz własność intelektualna.

Prelekcja pt. "Why we need to celebrateand advocate for science" odbędzie się w piątek, 30 listopada, o godz. 11 w Bibliotechu (bud. D-21, pl. Grunwaldzki 11a). Będzie prowadzona w języku angielskim. Wykład jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Obowiązują zapisy za pośrednictwem serwisu Evenea.pl

 

                                          

Nie czekaj ani chwili dłużej...