środa, październik 20, 2021

Przedsiębiorczy doktorant – jak założyć działalność gospodarczą i organizację pozarządową”.

Czy wiecie, jak „Konstytucja dla biznesu” i „Konstytucja dla nauki” zmieniły sytuację doktorantów? Czy rzeczywiście już łatwiej jest założyć własną firmę, a doktorant nie ma prawa podjąć nigdzie zatrudnienia? Czy na pewno znacie wszystkie ulgi i ułatwienia, które wprowadzono w tym roku dla początkujących przedsiębiorców?

Podczas szkolenia dowiecie się jak krok po kroku poprowadzić swój biznes i wykorzystać wiedzę wyniesioną z uczelni.

Te osoby, które nie chcą zakładać firmy, ale chcą rozwijać działalność naukową, badawczą i edukacyjną, zainteresuje temat powoływania stowarzyszeń i fundacji. W tym zakresie sporo zmieniło się już w 2016 roku. Czy wiesz np., jak na bazie koła naukowego stworzyć samodzielną organizację pozarządową, która może pozyskać granty i zarabiać na badaniach naukowych?

O tym wszystkim dowiecie się podczas szkolenia z doświadczonym prawnikiem i trenerem. Nie zabraknie praktycznych wskazówek, o czym pamiętać, wypełniając różne urzędowe dokumenty do KRS i CEIDG.

 Data i miejsce: 13.12.2018 r., g. 16-19, Inkubator UJ.

Szkolenie jest realizowanie wspólnie ze Związkiem Centralnym Dzieła Kolpinga w Polsce w projekcie pt. „NGO AS = Nowa Generacja Organizacji - Aktywne i Skuteczne” w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w okresie 01.05.2018- 31.12.2019.

Uwaga, obowiązują zapisy: awisniewska@kolping.pl, tel. 12 418 77 61.

Zapraszamy.

Mariusz Kusion

 

 

                                          

Nie czekaj ani chwili dłużej...