Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu oraz Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc gorąco zachęcają Państwa do udziału w VI Międzynarodowej Konferencji Medical Science Pulse w Opolu 23-24 maja 2019r.

Konferencja skierowana jest do studentów, doktorantów, naukowców, wydawców czasopism naukowych, bibliotekarzy i wszystkich zainteresowanych problematyką  komercjalizacji prac badawczo-rozwojowych oraz innowacyjnych projektów w obszarze szeroko rozumianej opieki zdrowotnej, w tym  aspektów prowadzenia badań i ich upowszechniania w środowisku gospodarczym, zagadnień  prawnych oraz dotyczących własności intelektualnej. Niezwykle wysoki poziom merytoryczny, goście z Europy, Izraela i USA, panele szkoleniowe, prezentacje projektów badawczych w ramach modułu Master Class (sesja plakatowa), dyskusje i debaty naukowe oraz atrakcyjna cena - te cechy wyróżniają naszą Konferencję w skali krajowych propozycji.


Szczegółowy program oraz informacje organizacyjne znajdują się na stronie internetowej: http://e-event24.pl/6th_MSP_Conference