środa, październik 20, 2021

Komunikat Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE

Zaproszenie na „Dzień z Horyzontem 2020”

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zapraszają na “Dzień z Horyzontem 2020”, który odbędzie się w dniu 4 kwietnia br. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, przy ul. Rektorskiej 4 w Warszawie.
Celem wydarzenia jest w szczególności dotarcie do nowych potencjalnych beneficjentów Horyzontu 2020. Eksperci KPK opowiedzą o tym, co oferuje program naukowcom, przedsiębiorcom i innym instytucjom w najbliższych konkursach i jak skutecznie starać się o dofinansowanie na realizację projektów. Uczestnicy wydarzenia będą mieli także możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje. O korzyściach z uczestnictwa w programie przekonywać będą beneficjenci Horyzontu 2020.
Dodatkową zachętą do udziału w wydarzeniu niech będzie fakt, że nowy system oceny działalności naukowej wysoko punktuje zaangażowanie uczelni i instytutów w realizację projektów w Horyzoncie 2020. W szczególności jest to istotne w przypadku przyznawania kategorii A+.


Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Zapraszamy do rejestracji.
LINK do rejestracji https://www.kpk.gov.pl/?event=dzien-z-horyzontem-2020Z wyrazami szacunku,
Dr inż. Zygmunt Krasiński
Dyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE

 

Nie czekaj ani chwili dłużej...