Szanowni Państwo

Przedstawicieli małopolskich organizacji pozarządowych zapraszamy na bezpłatne szkolenie "Sztuka prowadzenia spotkań. Autorytet, wizerunek i skuteczność lidera" prowadzone przez Justynę Małkuch-Świtalską, trenerkę nauki, coacha, ekspertkę Komisji Europejskiej ds. programu Horyzont 2020.

Uczestnicy nauczą się prowadzić różnorodne spotkania tak, by osiągać zamierzone cele oraz wywierać pozytywny, szeroki wpływ społeczny. Dzięki ćwiczeniom dowiedzą się jak budować autorytet i efektywnie komunikować, tak, by świadomie kształtować swój wizerunek oraz trwale wzmacniać siebie i współpracowników.

Termin: 27 czerwca 2019 r.; godz. 10.00-13.45

Miejsce: ul. Żułowska 51, Kraków

Zgłoszenia: Anna Wiśniewska; tel.: +48 12 418 77 61; e-mail: : awisniewska@kolping.pl do 25.06.2019 do godz. 12.00

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ:  http://www.siec.ngo.kolping.pl/news/sztuka-prowadzenia-spotkan-autorytet-wizerunek-i-skutecznosc-lider

Celem zajęć jest rozwinięcie i wzmocnienie postaw oraz ról przywódczych uczestników. Szczególny nacisk położony zostanie na nabycie umiejętności prowadzenia efektywnego dialogu ze współpracownikami oraz z odbiorcami działań NGO, podczas różnego rodzaju spotkań w wąskim i szerszym gronie zawodowym.

PROGRAM WARSZTATU 

  1. Jak z sukcesem przeprowadzić spotkanie? Cele, metody i strategie.
  2. Umiejętności i zadania lidera w NGO.
  3. Budowanie autorytetu i efektywna komunikacja.
  4. Jak powstaje wizerunek lidera?
  5. Postawy przywódcze – seria ćwiczeń wzmacniających Organizacje.

Trenerka:

Justyna Małkuch-Świtalska, trenerka nauki, coach, ekspertka Komisji Europejskiej ds. programu Horyzont 2020. Założycielka Stowarzyszenia Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc, którego jest prezesem. Fascynuje ją nauka i historie ludzi, którzy ją tworzą. Za swoją misję uważa wspieranie współpracowników oraz klientów w rozwoju ich karier i projektów. Ze światem NGO związana od ponad 11 lat, koordynuje i uczestniczy w projektach rozwojowych zajmujących się współpracą nauki i biznesu. Jest pomysłodawcą takich wydarzeń, jak Forum Karier Naukowych oraz Business & Science Network. Uczestniczy w działaniach m. in. Z Wydawnictwa PWN, Brytyjskiego Vitae, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju czy Klastra LifeScience Kraków. Od roku prowadzi kursy trenerskie dla naukowców, nauczycieli i edukatorów.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu prowadzonego przez Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce pt. NGO-AS = Nowa Generacja Organizacji – Aktywne i Skuteczne w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

www.siec.ngo.kolping.pl

www.facebook.com/malopolska.siec.ngo/