wtorek, grudzień 06, 2022

Inauguracja projektów GRIEG prof. Andrzeja Dziembowskiego i dr. Wojciecha Pokrzywy, współfinansowanych z funduszy norweskich 

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie projektów prof. Andrzeja Dziembowskiego i dr. Wojciecha Pokrzywy, które odbędzie się 20 stycznia 2021 r. o godzinie 10:00 (online).

Podczas spotkania prof. Dziembowski i dr Pokrzywa razem ze swoimi norweskimi partnerami opowiedzą o swoich projektach i rezultatach, jakich się po nich spodziewają. Będą również odpowiadać na pytania gości i uczestników spotkania. Wśród prelegentów będziemy także gościć przedstawicieli Narodowego Centrum Nauki (NCN), operatora programu „Badania” funduszy norweskich w części badań podstawowych, którzy przybliżą zasady i mechanizm działania funduszy. 

Dane spotkania: 

 

Prof. Andrzej Dziembowski otrzymał środki na prowadzenie badań w ramach projektu „Rola cytoplazmatycznej poliadenylacji w regulacji lokalnej translacji w neuronach”, który jest realizowany wspólnie z Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Zakładem Biomedycyny Uniwersytetu w Bergen. Natomiast dr Wojciech Pokrzywa otrzymał fundusze na realizację projektu „Adaptacja komórkowa do zimna”, a jego partnerami będą naukowcy z Uniwersytetu w Oslo.

Więcej o projektach można dowiedzieć się na stronie Międzynarodowego Instytutu Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie: GRIEG / Fundusze Norweskie.

 Serdecznie zapraszamy na spotkanie i zachęcamy do aktywnego uczestnictwa.

 W imieniu Międzynarodowego Instytutu Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie,

 Magdalena Krupa

Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej
i Komórkowej w Warszawie
ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa
e-mail: mkrupa@iimcb.gov.pl
www.iimcb.gov.pl

Nie czekaj ani chwili dłużej...