piątek, marzec 31, 2023
Przed nami koniec semestru. Aby dobrze wykorzystać ostatni miesiąc przed wakacjami zapraszamy Państwa na cykl trzech szkoleń online:

Naukowcu, już za pół roku rozpocznie się pierwsza ewaluacja Twoich osiągnięć naukowych według nowych zasad Ustawy 2.0. Jak się do niej przygotować? Na co zwrócić uwagę przy ewaluacji własnych działań? Między innymi na te pytania odpowiemy podczas webinarium. Zapraszamy.

Prowadzący: Justyna Małkuch Świtalska i Mariusz Kusion

Warsztaty pozwalają młodym naukowcom na zaplanowanie działań związanych z planowaniem stażu i pozyskiwania funduszy na utrzymanie w wybranym ośrodku naukowym. W czasie szkolenia uczestnicy poszerzą swoje umiejętności dotyczące możliwości poszukiwania ofert stypendialnych. Uczestnicy dowiedzą się, czy warto starać się o wyjazdy poza swoją placówką naukową i dlaczego.

Na to webinarium rejestrujemy wyłącznie członków Stowarzyszenia PolDoc.

Prowadząca: Joanna Mucha

Multidyscyplinarne Repozytorium Cyfrowe gromadzi zdigitalizowane materiały archiwalne, publikacje naukowe, dokumentację badań oraz piśmiennicze dziedzictwo kulturowe, wyselekcjonowane ze zbiorów polskich instytutów naukowych, tworzących Konsorcjum Repozytorium Cyfrowe Instytutów Naukowych. Szkolenie ma na celu przedstawienie zasobów Instytutu Dendrologii PAN i na ich przykładnie sposobów przeszukiwania i wykorzystania zdigitalizowanych zbiorów, zdeponowanych w repozytorium.
 
Prowadzące: Agata Brodacz i Anna Jasińska

W czerwcu zapisy wyjątkowo drogą mailową na adres: szkolenia@poldoc.pl

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa!

 

Nie czekaj ani chwili dłużej...