sobota, styczeń 28, 2023

AIP UJ zaprasza na szkolenie

Mapa życia, czyli fundament planowania 

 

Czujesz że ostatnio nie ogarniasz swojego życia?
Ciągle brakuje Ci czasu? 
Nie jesteś zadowolony/a z tego co jest teraz? 

W takim razie zapraszamy na warsztat ? mapa życia czyli fundament planowania. 

Podczas tego warsztatu m.in poznasz 5 sfer życia, które są podstawą do dobrego zarządzania sobą w czasie, zastanowisz się co jest dla Ciebie ważne w tych 5 aspektach, jakie masz cele i jak według tego postępować a z pomocą przyjdzie aplikacja mobilna ? Mindly . Poznasz również podstawy dobrego planowania i co zrobić by w krótszym czasie zrobić więcej. Zaletą tych warsztatów jest to, że pracujesz nad własnym życiem, zajmujesz się tym co dotyczy Ciebie ? wychodzisz z gotowym pakietem, dzięki któremu będziesz sprawniej funkcjonował/a. Zapraszamy! 

 

Gdzie: Akademicki inkubator Przedsiębiorczości UJ 
Kiedy: 24 marzec 2017r. godz. 14:00 
Zgłoszenie: wyślij e-mail o tytule "Mapa życia czyli fundament planowania" na adres: inkubator@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, ewentualnie jeśli jesteś studentem: wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

 

Karolina Tomaszczyk

studentka IV roku psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, członek psychologicznego koła naukowego PRAGMA, stażystka w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości UJ. Artystyczna dusza z wieloma zainteresowaniami lubiąca wyzwania i wciąż szukająca kolejnych możliwości rozwoju.

Nie czekaj ani chwili dłużej...