sobota, styczeń 28, 2023

Nowy semestr, nowa oferta szkoleniowa. Zobacz co ciekawego przygotowaliśmy w Poldoc!

 

GRAFIK SZKOLEŃ I WEBINARIÓW STOWARZYSZENIA POLDOC NA SEMESTR ZIMOWY 2018

 

Zapisy na warsztaty i szkolenia bedą otwierane na około 3 tygodnie przed terminem danych zajęć . Daty i miejsca organizacji zajęć podamy na stronie internetowej, fan page?u i w newsletterze (zapisy na www.poldoc.pl).

Udział w zajęciach jest bezpłatny (regulamin uczestnictwa).

Pierwszeństwo w zapisie mają członkowie PolDoc (zasady członkostwa).

Osoby niebędące członkami Stowarzyszenia mogą uczestniczyć w jednym bezpłatnym (wybranym) szkoleniu stacjonarnym, o ile wcześniej nie brały udziału w żadnych zajęciach organizowanych przez PolDoc. Szkolenia online zarezerwowane są dla osób zrzeszonych w Organizacji. Webinaria dostępne są dla wszystkich zainteresowanych.

 

 

SZKOLEANIA STACJONARNE
  Październik Listopad Grudzień Styczeń
Kraków Rok studiów doktoranckich – jak dobrze go wykorzystać? Prawidłowe sporządzanie dokumentów w organizacji pozarządowej.  Przedsiębiorczy doktorant – podstawy prowadzenia działalności gospodarczej.  
Łódź

 ‘You should be writing’. Narzędzia automotywacyjne w pracy naukowej.

    Podstawy zarządzania projektami badawczymi.
Poznań Projekt naukowy – od pomysłu po aplikację. Jak napisać dobry artykuł naukowy? Część I Promocja badań naukowych – jak skutecznie zaprezentować swoje wyniki?  
Warszawa Twoja własność intelektualna – jak zjednać sobie nowe technologie?    Komunikacja naukowa  
SZKOLENIA ONLINE
WIRTUALNA AKADEMIA NAUKOWCA* Wizerunek naukowca – jak skutecznie prezentować dokonania zawodowe? Wizerunek naukowca – skuteczna komunikacja projektowa Wizerunek naukowca – portale społecznościowe Wizerunek naukowca – jak promować się podczas rozmów z potencjalnym pracodawcą?
WEBINARIA
MOBILNOŚĆ NAUKOWA Z POLDOC I PARTNERAMI INSTYTUCJONALNYMI

Horyzont 2020 : Innowacyjne szkolenia i granty dla początkujących naukowców Marie Skłodowska-Curie INNOVATIVE TRAINING NETWORKS (ITN)

„Zasady dotyczące budżetowania projektów w Programie Ramowym Horyzont 2020”.

Horyzont 2020 – Marie Skłodowska-Curie Actions INDIVIDUAL FELLOWSHIPS. Jak ubiegać się o stypendium indywidualne jeszcze przed obroną rozprawy?  
Zostań Ekspertem Komisji Europejskiej!      

 

 

*Udział we wszystkich czterech szkoleniach online w semestrze uprawnia do otrzymania dodatkowego certyfikatu. Zajęcia tylko dla członków Stowarzyszenia.

Partnerzy:

RPK Łódź

Nie czekaj ani chwili dłużej...